zayn malikle bir türk gazeteci

2012-12-21 12:44:00

 

Hürriyet gazetesi yazarı Barış AKPOLAT One Direction grubu üyesi Zayn Malik ile röportaj gerçekleştirmiş.  İşte Hürriyet'in Zayn ile gerçekleştirdiği röportajın detayları:
 
One Direction, son birkaç yılın en büyük müzikal bombası. İki yılda 100 milyon Sterlin kazandılar, boyband kültürünü yeşerttiler. Grubun önemli üyelerinden Zayn Malik’le (19) bir röportaj imkânı yakaladım ve hemen kabul ettim. Röportajdaysa telefon yüzüme kapanınca işler karıştı
 
One Direction’ın Facebook’taki yasal Türk üye sayısı Fransa’dan hemen sonra geliyor: Tam 300  bin. Twitter’da her hafta “Türkiye’ye gelin” temasıyla ‘trending topic’ oluyorlar. Grubun tek Müslüman üyesi Zayn Malik’le röportaj yapabilecektim. Malik beni cep telefonumdan arayacak ve 15 dakika konuşabilecektim; gayet güzel. Fakat her şeyin kesinleşmesinden sonra grubun plak firması Sony Entertainment’tan bir mail aldım.‘Sorulamayacak Sorular’ başlıklı mail sonucunda anladım ki, Zayn Malik’e “Nasılsın” diye soracağım o da keyfinin yerinde olduğunu anlatıp telefonu kapatacaktı. Öyle olmadı. Kaderci olduğunu söyleyen Malik’e “Dindar mısınız?” diye sordum. “Evet” dedi. Konu Müslümanlığına geldiğinde telefon yüzüme kapandı. Üç dakikalık röportaj da isimleri gibi ‘Tek Yönlü’ oldu.
 
TAKE ME HOME İLK ALBÜME GÖRE DAHA OLGUN

0
0
0
Yorum Yaz